V Lloji transportues Brez-02 - China Ningbo Sunshine

V Lloji transportues Brez-02

Përshkrim i shkurtër:

EMRI: V TYPE CHEVRON rrip transportieri Ne prodhojnë me cilësi të lartë rripa Chevron transportues gome për transportin efikas të agregatit widths tona rrip të shkojnë në mes 400 mm -2200mm, dhe janë në dispozicion me lartësi gozhdë nga 5,10,15,20,25,30mm . Të gjitha Elephant Chevron shirita transportues gome mund të jenë prerë dhe spliced ​​sipas specifikave tuaja, dhe vijnë me një varg të komponimeve lartë dhe në fund të mbuluar që mbrojnë investimet tuaja rrip transportieri nga zjarri, vaj, konsumuarit dhe ngrohjes. 1.Materiali: najloni, ploye ...


 • Materiali: najloni, ployester, VC, TC
 • Gjerësia: 400mm-2200mm
 • Lartësia e modelit: 5,10,15,20,25,30mm
 • Cover gome: normal, vaj rezistente, rezistente kimike etj.
 • Forca elastik: 10-25MPA
 • Formë: formë shirit, U / P / V formë, formë kurriz peshku, grade, model cilindër
 • Detail Product

  Produkt Tags

  EMRI: V TYPE CHEVRON rrip transportieri
  Ne prodhojnë me cilësi të lartë shirita transportues Chevron gome për transportin efikas të agregatit
  widths tona rrip të shkojnë në mes 400 mm -2200mm, dhe janë në dispozicion me lartësi gozhdë nga 5,10,15,20,25,30mm .
  Të gjitha Elephant Chevron shirita transportues gome mund të jenë prerë dhe spliced sipas specifikave tuaja, dhe vijnë me një varg të komponimeve lartë dhe në fund të mbuluar që mbrojnë investimet tuaja rrip transportieri nga zjarri, vaj, konsumuarit dhe ngrohjes.
  1.Materiali: najloni, ployester, VC, TC
  2.Width: 400mm-2200mm
  4.Height nga model: 5,10,15,20,25,30mm
  5.Cover gome: normal, vaj rezistente, rezistente kimike etj.
  Forca 6.Tensile: 10-25MPA
  7.Shape: formë shirit, U formë / P / V, formë kurriz peshku, grade, model cilindër

   


 • Previous:
 • Next:

 •