Na kontaktoni

Ningbo Sunshine gome dhe plastike TECH CO., LTD

Adresë

RICHU CENTER, Jiangbei ZONE, Ningbo, Zhejiang, Kinë

E-mail

KKSUNSHINE@SSBELT.COM

telefon

86-574-87435035

 Fax: 86-574-87435035

whatsapp : 0.086-18668867296

 

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?