Rreth nesh

DSC00668

Kompania jone

Kompania jonë është themeluar në vitin 2005, mbuluar 45000 quare meters.We kanë regjistruar capitalof Rmb15000000 dhe aseteve fikse të RMB 15000000, staf më shumë se 300 punëtorë.

Historia jonë

Ningbo Sunshine gome dhe plastike Tech Co, Ltdis vendosur në Ningbo e Zhejiang Provinice, e cila është një kombëtare "Aaaa" Scenic Tour zonë dhe është emëruar si "qytetin e Brezit të industrisë në Kinë".

 

 

O ur kompani është themeluar në vitin 2005, mbuluar 45000 quare meters.We kanë regjistruar capitalof Rmb15000000 dhe aseteve fikse të RMB 15000000, staf më shumë se 300 punëtorë.

 

Kompania jonë kryesisht prodhon rrip transportieri, v brez, TRANMISSION Brez, Auto Mat.We mënyrë rigoroze të kryejë standard.Our Prodhimet kombëtare janë shitur mirë në më shumë se 20 krahinat e Kinës dhe të eksportuara në Amerikën e Jugut, Evropë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe Afrika, Azinë Jug-Lindore. Cilësinë tonë të mirë ka fituar një prestigj të mirë nga vendas dhe tregjet e jashtëm.
 

timg5