Rreth nesh

Ningbo Sunshine gome dhe plastike TECH CO., LTD

Ningbo Sunshine Rubber And Plastic Tech Co.,Ltd is Located In Ningbo Of Zhejiang Provinice,Which Is A National “Aaaa”Scenic Tour Area And Has Been Named As “Town Of Belt Industry In China”.

Kompania jonë është themeluar në vitin 2005, mbuluar 45000 quare meters.We kanë regjistruar capitalof Rmb15000000 dhe aseteve fikse të RMB 15000000, staf më shumë se 300 punëtorë.

Kompania jonë kryesisht prodhon rrip transportieri, v brez, TRANMISSION Brez, Auto Mat.