Контактирајте не

Ningbo SUNSHINE гума и пластика TECH CO., LTD

адреса

RICHU CENTER, Jiangbei зона, Ningbo, Жеџијанг, Кина

Е-пошта

KKSUNSHINE@SSBELT.COM

телефон

86-574-87435035

 Факс: 86-574-87435035

whatsapp : 0086-18668867296

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?