за нас

DSC00668

Нашата компанија

Нашата компанија е основана во 2005 година, Покривање 45000 опак meters.We имаат регистрирано Capitalof Rmb15000000 и основни средства на Канада, 15000000, бројот на вработени повеќе од 300 работници.

Нашата приказна

Ningbo Сонце гума и пластика Техника копродукции, Ltdis наоѓа во Ningbo Жеџијанг Provinice, која е национален "AAAA" сценско турнеја област и е именуван како "Градот на појас индустрија во Кина".

 

 

О ur Компанијата е основана во 2005 година, Покривање 45000 опак meters.We имаат регистрирано Capitalof Rmb15000000 и основни средства на Канада, 15000000, бројот на вработени повеќе од 300 работници.

 

Нашата компанија произведува главно подвижна лента, V појас, Tranmission појас, Авто Mat.We строго извршување Националната Standard.Our производи се продаваат добро во повеќе од 20 провинции на Кина и се извезуваат во Јужна Америка, Европа, Југоисточна Азија, Блискиот Исток и Африка, Југоисточна Азија. Нашиот добар квалитет заработил добар углед од домашни и задокеански пазари.
 

timg5